Když uslyšíte větu “To jsem ještě neviděl…” záleží na souvislostech a přednesu – může znamenat vřelý obdiv, ale i zděšení.
Zůstaňme u obdivného zvolání, ale ani to se interiérových dveří se většinou netýká, bývají klidnou desingnově vytříbenou součástí interiéru, v jiném případě si jich (souhlasně se záměry návrhu interiéru) ani nevšimnete.

 

 

Přesto a nebo právě proto si můžete do vašeho interiéru přát dveře, které ještě nikdo neviděl. Ani vy… A ani vidět nemohl, protože je ještě nikdo nevyrobil, nenavrhl. Mohou být pouze vaší mlžnou či zcela konkrétní představou.
Pokud zvolíte správně firmu, který vaším snům dokáže dát konkrétní obrysy a také je kvalitně realizovat. se svými splněnými sny budete spokojeni.

Malá ukázka “trochu jiných dveří”, které jsme pro vás navrhli, jednak v dýhovaném provedení a také v ekonomickém provedení vysokotlakého laminátu s designovým vzorem.

Je pouze na vás, zda dáte přednost jednobarevným dveřím před dýhovanými, vysokým dveřím před klasickou výškou.  Jestli zvolíte zárubně skryté nebo naopak v kontrastním materiálu či barevnosti.

Možnosti povrchů dveří a zárubní se stále rozšiřují, nemusí být pouze dýhované nebo z vysokotlakého laminátu, mohou být z kamenné dýhy nebo s plastickým povrchem materiálů kombinujících dřevo a syntetická pojiva.

Takové dveře mohou být vyrobeny pouze v zakázkovém truhlářství, kde se vyrábí dveře na míru a v designu dle přání zákazníka. Které disponuje moderním a kvalitním strojním vybavením a truhláři vládnou řemeslnou zručností a smyslem pro detail a kvalitu.
Vaše dveře budou ladit se stylem budovy a interiéru a zároveň vynikat možná atraktivním vzhledem, ale určitě kvalitním zpracováním.