Pod názvem  DVEŘE – ŽABKA  fungujeme na českém trhu již od roku 1994.  Od doby jejího založení –  se rozvíjíme, stále zařazujeme do procesu nové technologie, moderní materiály a věnujeme pozornost designovým trendům. Investujeme do strojního vybavení včetně CNC strojů, abychom dosáhli požadované kvality a přesnosti. Přes veškeré strojní vybavení, základem dobrého výsledku je pečlivý řemeslný přístup ke každému výrobku.
U nás má každý zákazník “jméno”.  Odpovědně se věnujeme přípravě zakázky,  požadavkům zákazníka na design, obhlídce nemovitosti a zaměření. Vyrobíme veškeré typy interiérových dveří do nemovitosti a všechny instalujeme a samozřejmě po sobě uklidíme.  Naší doménou jsou individuální designy dveří a atypické rozměry.

Dveře s logem Žabka najdete v rodinných domcích na vsi, ale i ve velmi prestižních obytných objektech v celé republice a v Německu. V poslední době jsme instalovali dveře hlavně v Praze. Naše dveře zdobí i mnoho hotelů, firem, ordinací č kanceláří.
Každý zákazník je pro nás důležitý. 
Záleží nám především na kvalitě naší práce, jsme si vědomi, že dveře budou sloužit po dlouhá léta. Každý se chce ve svém bytě, domku cítit skvěle a pro nás je velkou odměnou, když se nám podaří jeho sen splnit.

Poskytujeme příležitost mladým generacím truhlářů se zdokonalit v profesi truhláře – spolupracujeme se Střední školou obchodu, řemesel a služeb Žamberk.

 

Truhlářství Jiřií Žabka, výrobní technologieTruhlářství Jiřií Žabka, výrobní technologie, dýhování