Co vše vám můžeme nabídnou pod pojmem speciální a atypické dveře je celkem obtížné popsat. Veškeré naše dveře jsou vyráběné na zakázku dle konkrétního přání zákazníka a přesně zaměřených rozměrů.

Rozměry dveří


atypické posuvné dveře, šíře křídla je 230 cmatypické zkosené dveře, včetně zárubní, dýhaDveře, které vedou do podkrovních místností vyrobíme dle podkrovní šikminy. Jednokřídlé posuvné dveře široké 230 cm – umíme vyrobit také. Vícekřídlými dveřmi otvíravými nebo posuvnými dveřmi v kombinaci se světlíky osadíme i velmi velkorysé stavební otvory.

 

 

Naopak ve stísněných prostorech, kam není možné umístit otevíravé ani posuvné dveře, vymyslíme variantu zalamovací.

Posuvné dveře, které není “skoro” kam posunovat vyrobíme ve variantě paralelních posuvných křídel (viz video).

 

 

design


Nezaskočí nás moderní trendy, naopak sledujeme designové novinky u nás i ve světě. Vybavili jsme již několik atraktivních interiérů “vysokými dveřmi”, (které mohou dosahovat až ke stropu). Ano, dveřní křídlo vysoké až 3 m je náročné na přesnost a hlavně tvarovou stabilitu, ale můžeme vám zaručit, že naše i takto vysoké dveře se neprohnou.

U designových interiérů mohou být dveře zásadním estetickým prvkem se zvýrazněnými zárubněmi nebo naopak, požadavky na minimalistický styl splní dveře se skrytou zárubní barevně splývající se stěnou a to i celou v dýhovaném obložení.

Do rekonstruovaných objektů vyrobíme kazetové dveře jak dýhované tak i lakované.

 

vybavení – kování


Pokud si přejete dveře, které se sami otevírají když vás “zbystří”,  nebo dveře, kterými proleze kočka – rádi vám vyhovíme. Nabídneme vám atraktivní kliku v dekoru dveří nebo s LED světlem.

 

 

prosklení a celoskleněné dveře


Originalita je výraznou devizou každého produktu – dveře nevyjímaje.

Celoskleněné dveře opatřené zajímavým pískováním váš interiér příjemně oživí.

Dveře s vitrážemi zaujmou milovníky poctivého řemesla, takový “kousek” se výrazně odliší od sériové produkce interiérových dveří.

 

 


 

Více o materiálech a technických možnostech se dozvíte v kapitole O dveřích. Další ukázky naší produkce naleznete ve fotogalerii.
V případě zájmu o naše produkty se neostýchejte nás kontaktovat.