Posuvné dveře jsou stále více vyhledávaným typem otevírání dveří – nepřekáží při otevření, nebouchne jimi průvan, nepřehradí průchozí prostor.

Dveře zasouvané do pouzdra


mají několik výhod – nezabírají prostor na stěně, těsněji oddělují prostor (posuvné křídlo zapadá do “drážky” v protilehlé zárubni) a lze je zamykat, což je důležité u dveří do koupelen a toalet.
Pro instalaci dveří je nutná stavební připravenost pro instalaci pouzdra nebo již instalované pouzdro. Posuvné dveře do pouzdra mohou být plné dřevěné – přírodní dýha, prosklené nebo skleněné.

Posuvné dveře do pouzdra, dvojkřídlé, dýha, truhlářství Jiří Žabka Posuvné dveře do pouzdra, dvojkřídlé, dýha, truhlářství Jiří Žabkaposuvné dveře do pouzdra, dýha, truhlářství Jiří Žabka Posuvné dveře do pouzdra, detail, dýhabílé posuvné dveře do pouzdra, klasický interiér

 

 

 Dveře posuvné po stěně


zvolíme tam, kde není možné zabudovat stavební pouzdro. Křídlo je zavěšeno na přiznané kovové liště nebo můžeme nabídnout novinku – bezlištový pojezd. V posledních letech se upouští se od zakrývání pojezdového mechanizmu garnyží.

Posuvné dveře na stěnu, truhlářštví Jiří ŽabkaPosuvné dveře na stěnu, truhlářštví Jiří Žabka, zrcadlo v chodbě Prosklené dveře dřevěné (dýha), posuvné na stěnu Dřevěná dýha, posuvné dveře na stěnu s garnyží


 

Více o materiálech a technických možnostech se dozvíte v kapitole O dveřích. Další ukázky naší produkce naleznete ve fotogalerii.
V případě zájmu o naše produkty se neostýchejte nás kontaktovat.