Posuvné dveře jsou stále více vyhledávaným typem otevírání dveří – nepřekáží při otevření, nebouchne jimi průvan, nepřehradí průchozí prostor.

Dveře zasouvané do pouzdra


mají několik výhod – nezabírají prostor na stěně, těsněji oddělují prostor (posuvné křídlo zapadá do “drážky” v protilehlé zárubni) a lze je zamykat, což je důležité u dveří do koupelen a toalet.
Pro instalaci dveří je nutná stavební připravenost pro instalaci pouzdra nebo již instalované pouzdro. Posuvné dveře do pouzdra mohou být plné dřevěné – přírodní dýha, prosklené nebo skleněné.

Posuvné dveře do pouzdra, detailPosuvné dveře do pouzdra, dvojkřídlé, dýha, truhlářství Jiří Žabka Posuvné dveře do pouzdra, dvojkřídlé, dýha, truhlářství Jiří Žabka Posuvné dveře do pouzdra, dvojkřídlé, dýha, truhlářství Jiří Žabka posuvné dveře do pouzdra, dýha, truhlářství Jiří Žabka Posuvné dveře do pouzdra, detail, dýhaPosuvné dveře, dýha zebrano Designové posuvné prosklené dveře, truhlářství Jiří Žabkabílé posuvné dveře do pouzdra, klasický interiér Posuvné skleněné dveře, truhlářství Jiří ŽabkaPosuvné skleněné dveře, bezobložková zárubeň, truhlářství Jiří ŽabkaPosuvné skleněné dveře, bezobložková zárubeň, truhlářství Jiří Žabkaposuvné dveřePosuvné dveře do pouzdra, detail, truhlářství Jiří Žabka

Posuvné dveře do pouzdra, detail těsnění, truhlářství Jiří Žabka

Posuvné dveře do pouzdra prosklené, na zakázku, koupelna,

Posuvné dveře na stěnu dvojkřídlé prosklené

 

 Dveře posuvné po stěně


zvolíme tam, kde není možné zabudovat stavební pouzdro. Křídlo je zavěšeno na přiznané kovové liště nebo můžeme nabídnout novinku – bezlištový pojezd. V posledních letech se upouští se od zakrývání pojezdového mechanizmu garnyží.

Posuvné dveře na stěnu, truhlářštví Jiří ŽabkaPosuvné dveře na stěnu, truhlářštví Jiří Žabka, zrcadlo v chodbě Skleněné posuvné dveře na stěnuProsklené dveře dřevěné (dýha), posuvné na stěnu Dřevěná dýha, posuvné dveře na stěnu s garnyží

 


 

Více o materiálech a technických možnostech se dozvíte v kapitole O dveřích. Další ukázky naší produkce naleznete ve fotogalerii.
V případě zájmu o naše produkty se neostýchejte nás kontaktovat.